D2407-0504-4272-OF,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie D24-05
Klep D2407/0504/4272-OF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2407/0504/4272-OF DC
Type aansluiting, klepzitting07DN65 65mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)63 m³/h
Huisvesting05EN-GP240GH Gegoten staal
Zegel04PTFE
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen27100W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 40 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -20 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -20 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht30 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 1000 ms | Off: 3000 ms