D2409-0402-5272-XX,
Serie D24-04
Klep D2409/0402/5272-XX AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2409/0402/5272-XX AC
Gegevensblad 24-04
STEP Files
024.002678_D2409-....-.272.stp
| Versie | D | |
| Type klep | 24 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 09 | DN100 100mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 135 m³/h | |
| Huisvesting | 04 | EN-GJL250 Grijs gietijzer |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 5 | AC |
| Magnetisch vermogen | 27 | 100W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | XX | normaal gesloten |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 16 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |
| REACH-RoHS-conformiteit | REACH Yes | RoHS Yes | |
| Netto gewicht | 47 kg | |
| Switching time (at 6 bar gas) | On: 3000 ms | Off: 4000 ms | |