8-100-45-1315-7008-NG,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. direct
Serie 8/100-1315
Klep 8/100-45/1315/7008-NG
Het toepassingsgebied van de pressostuurventiel van het type 8/100-1215 is het technologiegebied van het tanken met gecomprimeerd aardgas (CNG) en waterstof (H2) tot 700 bar. Dit is een stuurventiel dat wordt bediend met een gasvormig stuurmedium. Veiligheidspositie "gesloten door veerkracht".
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 8/100-45/1315/7008-NG
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 8/100
| Versie | 8/100- | |
| Type klep | Zitting klep pneum. direct | |
| Type aansluiting, klepzitting | 45 | G1/4 4mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.6 m³/h | |
| Huisvesting | 13 | AISI 316L - 1.4404 |
| Zegel | 15 | PEEK/PCTFE-HP |
| Functie | 7 | met veer GESLOTEN |
| Design | 0 | rechte zitting, aandrijving aluminium |
| Schijfgrootte | 08 | ⌀80 |
| Volume van de eenheid | 260 cm³ | |
| Klep optie | NG | NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN700 | |
| Drukbereik | 0 - 700 bar | |
| Controledruk | 8 - 10 bar | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep |
Niet van toepassing
| Beschrijving | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |