8-100-45-1315-7008-NG,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. direct
Serie 8/100-1315
Klep 8/100-45/1315/7008-NG
Het toepassingsgebied van de pressostuurventiel van het type 8/100-1215 is het technologiegebied van het tanken met gecomprimeerd aardgas (CNG) en waterstof (H2) tot 700 bar. Dit is een stuurventiel dat wordt bediend met een gasvormig stuurmedium. Veiligheidspositie "gesloten door veerkracht".
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 8/100-45/1315/7008-NG
Link Icon
Datablad expliciet
Versie8/100-
Type klepZitting klep pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting45G1/4 4mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.6 m³/h
Huisvesting13AISI 316L - 1.4404
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Functie7met veer GESLOTEN
Design0rechte zitting, aandrijving aluminium
Schijfgrootte08⌀80
Volume van de eenheid260 cm³
Klep optieNGNPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing)
Nominale drukPN700
Drukbereik0 - 700 bar
Controledruk8 - 10 bar
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep
Niet van toepassing
BeschrijvingVrouwelijke draad conisch
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]