A7230-1002-1012-UL,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 72-10-182
Klep A7230/1002/1012-UL DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A7230/1002/1012-UL DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 72-10
Instructies
Instructies Magneetventielen direct gestuurd
Certificaten
UL magnetisch systeem .032/.012 Systeem 13
| Versie | A | |
| Type klep | 72 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 30 | G1/8 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 16,2W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | UL | normaal gesloten + UL-goedkeuring |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 25 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Connector B0040.00048 | UL94-HB | 4x90° EN 175301-803 Form A | IP65 | 1 Solenoid .012UL K05101XX-UL 16,2W | 100% duty cycle | rotatable 360° | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.010.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | Goedkeuring Canada, VS | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |