A5404-0804-0032-XX,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 54-08
Klep A5404/0804/0032-XX AC
Het magneetventiel van het type 54 is servogestuurd in de regelstand. Het afdichtingselement is een metalen zuiger of vlakke plaat met een ringvormige zittingafdichting. De zuiger wordt in het ventieldeksel geleid door speciale zuigergeleidingsbanden en gegroefde ringen. Type afsluiter voor hoge drukken 16/25/40bar en geschikt voor een breed scala van toepassingen door het gebruik van verschillende afdichtingsmaterialen. Naast het afsluiten van onder druk staande pijpleidingen vindt men Type 54 ook in de veeleisende toepassingsgebieden van de algemene installatie- en apparatenbouw. Er is een minimum drukverschil van 0,5 bar tussen de inlaat en de uitlaat van de ventiel vereist.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5404/0804/0032-XX AC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep54Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Type aansluiting, klepzitting04DN32 32mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)28 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel04PTFE
Spanningstype0AC
Magnetisch vermogen0311W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieXXnormaal gesloten
Nominale drukPN40
Drukbereik0.5 - 40 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .032 Duroplast K05103XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Klep optieXXnormaal gesloten
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]