A5404-0804-0032-XX,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 54-08
Klep A5404/0804/0032-XX AC
Het magneetventiel van het type 54 is servogestuurd in de regelstand. Het afdichtingselement is een metalen zuiger of vlakke plaat met een ringvormige zittingafdichting. De zuiger wordt in het ventieldeksel geleid door speciale zuigergeleidingsbanden en gegroefde ringen. Type afsluiter voor hoge drukken 16/25/40bar en geschikt voor een breed scala van toepassingen door het gebruik van verschillende afdichtingsmaterialen. Naast het afsluiten van onder druk staande pijpleidingen vindt men Type 54 ook in de veeleisende toepassingsgebieden van de algemene installatie- en apparatenbouw. Er is een minimum drukverschil van 0,5 bar tussen de inlaat en de uitlaat van de ventiel vereist.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5404/0804/0032-XX AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 54-08
Videos
| Versie | A | |
| Type klep | 54 | Zitting klep Elektrisch servo-assistent |
| Type aansluiting, klepzitting | 04 | DN32 32mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 28 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Spanningstype | 0 | AC |
| Magnetisch vermogen | 03 | 11W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | XX | normaal gesloten |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0.5 - 40 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -40 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Open systeem, Drukverschil Ja | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .032 Duroplast K05103XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel spanningsloos gesloten | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |