3-215-23-0804-4804-F-FOOD,
Serie 3/215 -08- 035 - EC 1935/2004
Klep 3/215-23/0804/4804-F-FOOD DC
Magneetventiel voor mogelijk contact met voedingsmiddelen volgens EC-norm nr. 1935/2004. 2/2-weg magneetventiel met positieve bediening en afdichtingen gemaakt van zuiver polytetrafluorethyleen (PTFE wit). Het afdichtingselement is een platte metalen zuiger met een ringvormige zittingafdichting. De zuiger wordt in het kleppendeksel geleid door een PTFE-zuigerring. De klep werkt vanaf 0 bar, een minimaal drukverschil is niet vereist. De klep opent automatisch zodra de uitlaatdruk groter is dan de inlaatdruk.
Volg deze link voor meer informatie:
Type aansluiting, klepzitting23G1/2 13mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)3.8 m³/h
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse4Ex II 3G Ex eb IIC T3 Gb (Zone 2)
Klep optieF-FOODnormaal gesloten + Olie/vetvrij + droog + EC1935/2004
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 30 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 55 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht1.1 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 80 ms | Off: 100 ms