A2306-0401-5272-NO,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-04
Klep A2306/0401/5272-NO AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2306/0401/5272-NO AC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting06DN50 50mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)38 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype5AC
Magnetisch vermogen27100W
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 0.3 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]