A2306-0401-4242-NO,
14 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-04
Klep A2306/0401/4242-NO DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2306/0401/4242-NO DC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 23-04
| Versie | A | |
| Type klep | 23 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 06 | DN50 50mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 38 m³/h | |
| Huisvesting | 04 | EN-GJL250 Grijs gietijzer |
| Zegel | 01 | NBR |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 24 | 46W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | NO | normaal open |
| Nominale druk | PN16 | |
| Drukbereik | 0 - 0.1 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 40 °C | |
| Montagepositie | Horizontale pijpleiding, naar boven rijden | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx | |
| Beschrijving | Ventiel sluit met elektrische spanning | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |