A2306-0401-4242-NO,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-04
Klep A2306/0401/4242-NO DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2306/0401/4242-NO DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting06DN50 50mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)38 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen2446W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieNOnormaal open
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 0.1 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx |
Klep optieNOnormaal open
BeschrijvingVentiel sluit met elektrische spanning
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]