2-529-24-0815-1322-OF,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 2/529-0815
Klep 2/529-24/0815/1322-OF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/529-24/0815/1322-OF DC
Link Icon
Datablad expliciet
Versie2/529-
Type klepZitting klep Elektrisch servo-assistent
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)7 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype1DC
Magnetisch vermogen3230W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieOFnormaal gesloten + Olie- en vetvrij
Nominale drukPN450
Drukbereik1 - 220 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -30 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Omvang van de levering1 Klep, 1 connector FormA EN175301-803/A | max. stroom 10A | 4x90°| IP65 na installatie | aansluitbare kabels Ø 5-10 mm max.1.5mm² | 1 Solenoid .322 Steel K05132XX | 100% duty cycle | 360° draaibaar | Klep MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.009.0xx |
Leakage rateLeakage rate 2 accord. EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]