2-529-24-0815-1322-OF,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 2/529-0815
Klep 2/529-24/0815/1322-OF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 2/529-24/0815/1322-OF DC
| Type aansluiting, klepzitting | 24 | G3/4 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 7 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 15 | PEEK/PCTFE-HP |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 32 | 30W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | OF | normaal gesloten + Olie- en vetvrij |
| Nominale druk | PN450 | |
| Drukbereik | 1 - 220 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -30 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -30 °C naar 40 °C | |