E2408-0406-4242-3G-BF,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie E24-04
Klep E2408/0406/4242-3G-BF DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2408/0406/4242-3G-BF DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieE
Type klep24Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Type aansluiting, klepzitting08DN80 80mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)97 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel06EPDM
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen2446W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optie3G-BFnormaal gesloten + non-ferrometaalvrij + Reedcontact 2-draads RC12
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 10 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]