D2407-0501-4242-1U,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie D24-05
Klep D2407/0501/4242-1U DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep D2407/0501/4242-1U DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieD
Type klep24Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Type aansluiting, klepzitting07DN65 65mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)63 m³/h
Huisvesting05EN-GP240GH Gegoten staal
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen2446W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optie1Unormaal gesloten + Reedcontact 2-draads RC27-S
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 16 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx |
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Riet contact | | Type contact: normaal open | Montageplaats: boven/zijkant | Display: GESLOTEN | M12-bus, 4-polig, haaks, max. 0,75 mm² | B0040.000224
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]