A2507-0504-4808-F3,
14 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie A2507-A2512
Klep A2507/0504/4808-F3 DC
Het magneetventiel van type 25 is servogestuurd in de regelstand. Het afdichtingselement is een metalen zuiger of vlakke plaat met een ringvormige afdichting van de zitting. De zuiger wordt in het ventieldeksel geleid door speciale zuigergeleidingsbanden en gegroefde ringen. Ventielontwerp voor hoge drukken tot 40 bar en geschikt voor een breed scala van toepassingen door het gebruik van verschillende afdichtingsmaterialen. Er is een minimaal drukverschil van 1-2 bar tussen de inlaat en de uitlaat van het ventiel vereist.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2507/0504/4808-F3 DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep25Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Type aansluiting, klepzitting07DN65 65mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)75 m³/h
Huisvesting05EN-GP240GH Gegoten staal
Zegel04PTFE
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieF3normaal gesloten + Flens PN16 EN 1092-1 Vorm B1/B2
Drukbereik1 - 40 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -20 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -20 °C naar 60 °C