8-000-48-0615-5048-XX,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 8/000-0615
Klep 8/000-48/0615/5048-XX AC
2/2-weg gasmagneetventiel van roestvrij staal 1.4305 tot 350 bar. Wanneer de elektromagneet wordt bekrachtigd, wordt het drukverschil aan de uitgangszijde van de zuiger gereduceerd via de servoboor. Het effectieve drukverschil tilt de zuiger van de ventielzitting. Deze ventielen worden gebruikt wanneer een minimaal drukverschil van ten minste 5 bar (Δp) vereist is om de volledige doorsnede te openen. (Δp) aanwezig is om de volledige doorsnede te openen. De stromingsdoorsnede wanneer het ventiel open is, hangt af van het drukverschil.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 8/000-48/0615/5048-XX AC
Type aansluiting, klepzitting48G1/4 8mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1.2 m³/h
Huisvesting06AISI 304 - 1.4301
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype5AC
Magnetisch vermogen0411,7W/10,5VA
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieXXnormaal gesloten
Nominale drukPN350
Drukbereik5 - 350 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 70 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Klep optieXXnormaal gesloten
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht1.5 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 100 ms | Off: 200 ms