A6346-1006-7304-NG,
Serie 6346-6358
Klep A6346/1006/7304-NG
2/2-weg drukbediende Bolvormige ventiel type 63-04 met 30mm of 40mm compacte aandrijving. De zitting, de spindelafdichting en de O-ringen zijn variabel van NBR, FKM of EPDM, vanaf 40 bar is de zittingafdichting standaard van PTFE. Procesaansluiting naar keuze G1/4-G3/8 , nominale zittingbreedte tussen DN1mm tot DN6mm. De max. schakeldruk hangt af van de nominale zittingbreedte en de grootte van de actuator.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A6346/1006/7304-NG
| Type aansluiting, klepzitting | 46 | G1/4 5mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.5 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 06 | EPDM |
| Volume van de eenheid | 30 cm³ | |
| Klep optie | NG | NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 100 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar) | |
| Controledruk | 4 - 8 bar | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 100 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
Niet van toepassing
| Beschrijving | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |