A6346-1001-7304-NG,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. direct
Serie 6346-6358
Klep A6346/1001/7304-NG
2/2-weg drukbediende Bolvormige ventiel type 63-04 met 30mm of 40mm compacte aandrijving. De zitting, de spindelafdichting en de O-ringen zijn variabel van NBR, FKM of EPDM, vanaf 40 bar is de zittingafdichting standaard van PTFE. Procesaansluiting naar keuze G1/4-G3/8 , nominale zittingbreedte tussen DN1mm tot DN6mm. De max. schakeldruk hangt af van de nominale zittingbreedte en de grootte van de actuator.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A6346/1001/7304-NG
Datablad expliciet
| Versie | A | |
| Type klep | 63 | Zitting klep pneum. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 46 | G1/4 5mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.5 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 01 | NBR |
| Functie | 7 | met veer GESLOTEN |
| Design | 3 | Pneumatische cilinder AISI 316 Ti |
| Schijfgrootte | 04 | ⌀40 |
| Volume van de eenheid | 30 cm³ | |
| Klep optie | NG | NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing) |
| Nominale druk | PN40 | |
| Drukbereik | 0 - 100 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar) | |
| Controledruk | 4 - 8 bar | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep |
Niet van toepassing
| Beschrijving | Vrouwelijke draad conisch | |
| Leakage rate | A - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |