A554G-0815-4808-NG-F,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 554E-A554H
Klep A554G/0815/4808-NG-F DC
Magneetventiel met kleine klepzitting DN 0,5 mm tot max. DN 1,2 mm voor hoge interne drukken. De maximaal mogelijke druk is afhankelijk van de nominale breedte! De klep wordt in de ruststand gesloten door veerkracht (NC). De bekrachtigde solenoïde trekt het solenoïde-armatuur tegen de kracht van de veer in naar de tegenkern. De klep gaat open. Kleppen van dit type hebben geen differentiële druk nodig. De klep sluit alleen af in de richting van de pijl. Vanwege de kleine zittingpijpen wordt aanbevolen een fijn filter van 0,04 mm direct voor de klep te installeren.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A554G/0815/4808-NG-F DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep55Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting4GG1/4 0.7mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.02 m³/h
Huisvesting08AISI 318LN - 1.4462
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Nominale drukPN600
Drukbereik0 - 500 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]