A5542-1315-4808-1W-F,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 55-1315
Klep A5542/1315/4808-1W-F DC
Magneetventiel type 55 met ijzeren hogedrukgedeelte voor drukken tot 450 bar. Het ventiel wordt gesloten door veerkracht in de ruststand (NC). De bekrachtigde solenoïde trekt het anker van het solenoïde tegen de kracht van de veer in naar de tegenkern. Het ventiel gaat open. Direct gestuurde ventielen van dit type vereisen geen differentiële druk. De ventielen worden gebruikt gebruikt voor kleinere debieten en hoge middendruk.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5542/1315/4808-1W-F DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep55Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting42G1/4 2mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)0.13 m³/h
Huisvesting13AISI 316L - 1.4404
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optie1W-Fnormaal gesloten + H2-uitvoering externe lekkage 5x 10^-5 mbar*l/s + Olie/vetvrij + droog
Nominale drukPN900
Drukbereik0 - 90 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -27 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -27 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]