A5240-1024-1148-NG-S,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 52-10-S
Klep A5240/1024/1148-NG-S DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A5240/1024/1148-NG-S DC
Datablad expliciet
| Versie | A | |
| Type klep | 52 | Zitting klep electr. direct |
| Type aansluiting, klepzitting | 40 | G1/4 1mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 0.026 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 24 | PTFE/FKM |
| Spanningstype | 1 | DC |
| Magnetisch vermogen | 14 | 10W |
| Beschermingsklasse | 8 | Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1) |
| Klep optie | NG-S | normaal gesloten + NPT-aansluiting (G-schroefdraad niet van toepassing) + Systeem .032/.012 > 90 bar |
| Drukbereik | 0 - 150 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -10 °C naar 80 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 50 °C | |
| Montagepositie | Actuator rechtop (voorkeur) of horizontaal | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
Niet van toepassing