A4822-1001-1101-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 48-10-EN161
Klep A4822/1001/1101-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A4822/1001/1101-CH DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep48Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting22G3/8 12mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)2.1 m³/h
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel01NBR
Spanningstype1DC
Magnetisch vermogen1015W
Beschermingsklasse1IP65 (STD)
Klep optieCHnormaal gesloten + EN161 - EU-typeonderzoek gas
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 1 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1x solenoid IP54,
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]