A3701-0504-4808-AX,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 37-05
Klep A3701/0504/4808-AX DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A3701/0504/4808-AX DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep37Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Type aansluiting, klepzitting01DN15 15mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)3.5 m³/h
Huisvesting05EN-GP240GH Gegoten staal
Zegel04PTFE
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieAXnormaal gesloten + Flens ANSI 300lbs
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 30 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -20 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -20 °C naar 60 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Lengte van het ventiel volgens EN 558-1 R1
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]