A3530-1002-4272-NF,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 3529-3530
Klep A3530/1002/4272-NF DC
2/2-weg zuigermagneetventiel tot 10 bar Het afdichtingselement is een platte metalen zuiger met een ringvormige zittingafdichting. De zuiger wordt in het ventieldeksel geleid door een PTFE zuigerveer.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A3530/1002/4272-NF DC
Datablad expliciet
| Versie | A | |
| Type klep | 35 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 30 | G3 76mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 59.5 m³/h | |
| Huisvesting | 10 | CW617N Messing |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | 4 | DC |
| Magnetisch vermogen | 27 | 100W |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | NF | normaal open + Olie- en vetvrij |
| Drukbereik | 0 - 10 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 90 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |