3-918-25-0802-R380-XX,
13 mei 2026
Coaxial Valve pneum. direct
Serie 3/918-08-R380
Klep 3/918-25/0802/R380-XX
Stuurventielen van het type 72 en 81 worden gebruikt als regelventielen.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 3/918-25/0802/R380-XX
Link Icon
Datablad expliciet
Versie3/918-
Type klepCoaxial Valve pneum. direct
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel02FKM
FunctieRmet veer GESLOTEN
Design38
Schijfgrootte0sliding
Klep optieXXNC in ruststand P-A gesloten, P-R open
Nominale drukPN64
Drukbereik0 - 64 bar (de maximale bedrijfsdruk vereist een regeldruk van min. 6 bar)
Controledruk6 - 8 bar
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 100 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep
Niet van toepassing
BeschrijvingSluiting in tegenstroomrichting tot max. 16 bar
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]