3-215-25-1004-3322-F-FOOD,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 3/215 -10- 035 - EC 1935/2004
Klep 3/215-25/1004/3322-F-FOOD AC
Magneetventiel voor mogelijk contact met voedingsmiddelen volgens EC-norm nr. 1935/2004. 2/2-weg magneetventiel met positieve bediening en afdichtingen gemaakt van zuiver polytetrafluorethyleen (PTFE wit). Het afdichtingselement is een platte metalen zuiger met een ringvormige zittingafdichting. De zuiger wordt in het kleppendeksel geleid door een PTFE-zuigerring. De klep werkt vanaf 0 bar, een minimaal drukverschil is niet vereist. De klep opent automatisch zodra de uitlaatdruk groter is dan de inlaatdruk.
Volg deze link voor meer informatie:
Type aansluiting, klepzitting25G1 25mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)
Huisvesting10CW617N Messing
Zegel04PTFE
Spanningstype3AC
Magnetisch vermogen3230W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieF-FOODnormaal gesloten + Olie/vetvrij + droog + EC1935/2004
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 40 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 90 °C
Temperatuur Omgevingvan -40 °C naar 40 °C
Montagepositie
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Niet van toepassing
Leakage rateB - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht2.8 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 120 ms | Off: 160 ms