3-071-48-0815-4808-XX,
Serie 3/071
Klep 3/071-48/0815/4808-XX DC
Het type 3/071 is geschikt voor hoge schakelcycli, snel schakelen en in de fail-safe functie NC normaal gesloten. Deze kleppen worden gebruikt voor het afsluiten van gasvormige volumestromen, bijvoorbeeld aardgas of waterstof tot 1000 bar. Met behulp van geschikte elektromagnetische systemen kan de 3/071-serie worden geïnstalleerd in een explosieve omgeving. De klep kan alleen afdichten en afsluiten in de richting van de pijl. Let op het noodzakelijke drukverschil van 5 bar voor de werking van de hoofdspoel. Aanbevolen wordt een fijn filter van 0,04 mm direct voor de klep te installeren.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep 3/071-48/0815/4808-XX DC
Type aansluiting, klepzitting48G1/4 8mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)1 m³/h
Huisvesting08AISI 318LN - 1.4462
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen8024W
Beschermingsklasse8Ex II 2G Ex e mb IIC T4 Gb (Zone 1)
Klep optieXXnormaal gesloten
Nominale drukPN600
Drukbereik5 - 450 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -40 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 60 °C
Montagepositie elke
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Klep optieXXnormaal gesloten
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht3 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 100 ms | Off: 200 ms