E2702-0502-T012-BT,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 27-05-TM
Klep E2702/0502/T012-BT AC
Magneetventiel voor gassen en vaste-stofvrije vloeistoffen. De afdichting bij de ventielzitting wordt gevormd door een rubberen membraan. Positief werkende magneetventielen kunnen worden gebruikt waar direct werkende ventielen vereist zijn. De ventielen werken vanaf 0 bar drukverschil en combineren de voordelen van servo en direct werkende ventielen. Een ongewoon grote verscheidenheid aan opties maken de 27-serie met flensaansluiting tot de specialist 'par excellence'.
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2702/0502/T012-BT AC
Datablad expliciet
Gegevensblad universeel
Gegevensblad 27TM-05 +140°C
Videos
| Versie | E | |
| Type klep | 27 | Zitting klep elektrisch, positief gestuurd |
| Type aansluiting, klepzitting | 02 | DN20 20mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 5.7 m³/h | |
| Huisvesting | 05 | EN-GP240GH Gegoten staal |
| Zegel | 02 | FKM |
| Spanningstype | T | AC |
| Magnetisch vermogen | 01 | 18,5W/24VA |
| Beschermingsklasse | 2 | IP65 (STD) |
| Klep optie | BT | normaal gesloten + non-ferrometaalvrij + Temperatuur versie |
| Drukbereik | 0 - 8 bar | |
| Magnetische spanning | 12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC | |
| Temperatuur Medium | van -11 °C naar 140 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -11 °C naar 40 °C | |