E2407-0809-E272-HC,
13 mei 2026
Zitting klep elektrisch, positief gestuurd
Serie 24-08-TH
Klep E2407/0809/E272-HC AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep E2407/0809/E272-HC AC
Type aansluiting, klepzitting07DN65 65mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)63 m³/h
Huisvesting08AISI 316 Ti
Zegel09FFKM
SpanningstypeEAC
Magnetisch vermogen2760W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optieHCnormaal gesloten + Handmatige opheffing HA + Omschakelelektronica +200°C
Drukbereik0 - 25 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -15 °C naar 200 °C
Temperatuur Omgevingvan -15 °C naar 40 °C
MontagepositieHorizontale pijpleiding, naar boven rijden
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 separate electronic switch | type 240 B0046.000003 | for 230V 50-60Hz | 1 Solenoid 110VDC | with terminal box M16x1,5 | 100%ED |