A2310-0802-4104-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-08-EN161
Klep A2310/0802/4104-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2310/0802/4104-CH DC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting10DN125 125mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)232 m³/h
Huisvesting08AISI 316
Zegel02FKM
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen101200/70W
Beschermingsklasse4Ex-bescherming Ex na IIC T3 Gc (Zone 2)
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 10 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -11 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -11 °C naar 60 °C
MontagepositieAandrijving verticaal of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid | 1200W pickup- | 70W holding winding | M20x1,5 | Valve Control TS1500 | II3G Ex nA IIC T3 Gc (Zone 2) |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]