A2308-0801-4404-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-08-EN161
Klep A2308/0801/4404-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2308/0801/4404-CH DC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting08DN80 80mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)94 m³/h
Huisvesting08AISI 316
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen40200W/20W
Beschermingsklasse4Ex-bescherming Ex na IIC T3 Gc (Zone 2)
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 4 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieAandrijving verticaal of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid | 200W pickup- | 20W holding winding | M20x1,5 | II3G Ex nA IIC T3 Gc (Zone 2) | Valve Control TS200 |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]