A2301-0802-1403-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-08-EN161
Klep A2301/0802/1403-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2301/0802/1403-CH DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting01DN15 15mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)
Huisvesting08AISI 316
Zegel02FKM
Spanningstype1DC
Magnetisch vermogen4040W
Beschermingsklasse3Ex de IIC T5 Gb (Zone 1)
Nominale drukPN40
Drukbereik0 - 1 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -11 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -11 °C naar 60 °C
MontagepositieAandrijving verticaal of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1x solenoid 40W | EX de IIC T5 Gb (Zone 1) |
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]