A2304-0401-4051-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-04-EN161
Klep A2304/0401/4051-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2304/0401/4051-CH DC
Link Icon
Datablad expliciet
VersieA
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting04DN32 32mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)15 m³/h
Huisvesting04EN-GJL250 Grijs gietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen0540W
Beschermingsklasse1IP65 (STD)
Klep optieCHnormaal gesloten + EN161 - EU-typeonderzoek gas
Nominale drukPN16
Drukbereik0 - 0.5 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
Montagepositie
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1x solenoid 40W | M20x1,5 | IP54
Leakage rateA - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur]