A2309-0302-5401-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-03-EN161
Klep A2309/0302/5401-CH AC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2309/0302/5401-CH AC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting09DN100 100mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)145 m³/h
Huisvesting03EN-JS1025 sferoïdaal grafietijzer
Zegel02FKM
Spanningstype5AC
Magnetisch vermogen40900/70W
Beschermingsklasse1IP65 (STD)
Klep optieCHnormaal gesloten + EN161 - EU-typeonderzoek gas
Drukbereik0 - 4 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, AC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieAandrijving verticaal of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid | 900W pickup- | 70W holding winding | M20x1,5 |