A2305-0301-4401-CH,
13 mei 2026
Zitting klep electr. direct
Serie 23-03-EN161
Klep A2305/0301/4401-CH DC
Volg deze link voor meer informatie:
Klep A2305/0301/4401-CH DC
Type klep23Zitting klep electr. direct
Type aansluiting, klepzitting05DN40 40mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)22 m³/h
Huisvesting03EN-JS1025 sferoïdaal grafietijzer
Zegel01NBR
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen4070W
Beschermingsklasse1IP65 (STD)
Klep optieCHnormaal gesloten + EN161 - EU-typeonderzoek gas
Drukbereik0 - 4 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -10 °C naar 60 °C
Temperatuur Omgevingvan -10 °C naar 60 °C
MontagepositieAandrijving verticaal of horizontaal
Aangepast gebruikGesloten systeem (inclusief open systeem)
Omvang van de levering1 Klep, 1x solenoid 40W | M20x1,5 | IP54 1x solenoid 70W, M20x1,5