2-529-24-1315-4242-1W-UL,
13 mei 2026
Zitting klep Elektrisch servo-assistent
Serie 2/529-1315
Klep 2/529-24/1315/4242-1W-UL DC
De afsluiter 2/529-1W is een servogestuurde zuigerafsluiter, speciaal ontwikkeld voor gebruik in waterstoftoepassingen met een nominale diameter tot 50 mm. Er is een minimum drukverschil van 1 bar nodig om het openen en sluiten te ondersteunen. Om te voldoen aan de vereisten voor gebruik met waterstof is de magneetventielhuls geschroefd, wat resulteert in een verhoogde drukweerstand. Er worden alleen materialen gebruikt die geschikt zijn voor waterstof en getest zijn volgens certificaat 3.1 en gecoat magneetstaal. Elke klep ondergaat een uitgebreide functietest bij maximale nominale druk, waarbij de externe lekkage de strenge grenswaarden van 5x10-⁵ mbar l/s niet overschrijdt. Als optie kan de magneetspoel worden ontworpen als een explosieveilige versie voor Zone 1 om aan de hoogste veiligheidseisen te voldoen.
Volg deze link voor meer informatie:
Type aansluiting, klepzitting24G3/4 20mm
Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O)7 m³/h
Huisvesting13AISI 316L - 1.4404
Zegel15PEEK/PCTFE-HP
Spanningstype4DC
Magnetisch vermogen2446W
Beschermingsklasse2IP65 (STD)
Klep optie1W-ULnormaal gesloten + UL-goedkeuring + H2-uitvoering externe lekkage 5x 10^-5 mbar*l/s
Nominale drukPN450
Drukbereik1 - 450 bar
Magnetische spanning12V, 24V, 48V, 110V, 120V, 220V, 230V, DC
Temperatuur Mediumvan -30 °C naar 80 °C
Temperatuur Omgevingvan -30 °C naar 40 °C
MontagepositieActuator rechtop (voorkeur) of horizontaal
Aangepast gebruikOpen systeem, Drukverschil Ja
Omvang van de levering1 Klep, 1 Solenoid .242 Steel K05124XX | klemmenkast M16x1,5 | 100% ED | IP65 | Cable clamping range 5 - 10mm | Valve MatchCode G0xx.xxxxxx.0xx.099.0xx |
BeschrijvingVentiel spanningsloos gesloten | Goedkeuring Canada, VS | Anker met speciale coating
REACH-RoHS-conformiteitREACH Yes | RoHS Yes
Netto gewicht8.8 kg
Switching time (at 6 bar gas)On: 100 ms | Off: 200 ms