1-041-25-0804-7008-EO-9EZ2,
13 mei 2026
Zitting klep pneum. krachtpiloot
Serie 1/041-7008
Klep 1/041-25/0804/7008-EO-9EZ2
Ventielen van het type 1/041-7008 worden positief en extern bediend en vereisen perslucht van 4-10 bar voor het schakelen. In ventielen met positieve regeling is het servo-principe gekoppeld aan directe bediening. Krachtbediende ventielen combineren de voordelen van deze voornoemde typen regeling. De ventielen schakelen van 0 bar tot de maximale werkdruk en worden gebruikt waar direct werkende ventielen worden toegepast.
Volg deze link voor meer informatie:
Datablad expliciet
| Versie | 1/041- | |
| Type klep | Zitting klep pneum. krachtpiloot | |
| Type aansluiting, klepzitting | 25 | G1 25mm |
| Kv-waarde (Δp = 1 bar H₂O) | 13 m³/h | |
| Huisvesting | 08 | AISI 316 Ti |
| Zegel | 04 | PTFE |
| Functie | 7 | met veer GESLOTEN |
| Design | 0 | rechte zitting, aandrijving aluminium |
| Schijfgrootte | 08 | ⌀80 |
| Volume van de eenheid | 260 cm³ | |
| Klep optie | EO-9EZ2 | Magneetsensor 2-voudig OPEN en DICHT inductief. SIL2 |
| Nominale druk | PN100 | |
| Drukbereik | 0 - 100 bar | |
| Controledruk | 4 - 10 bar | |
| Temperatuur Medium | van -40 °C naar 200 °C | |
| Temperatuur Omgeving | van -10 °C naar 60 °C | |
| Montagepositie | elke | |
| Aangepast gebruik | Gesloten systeem (inclusief open systeem) | |
| Omvang van de levering | 1 Klep |
Niet van toepassing
| Leakage rate | B - EN 12266-1 [Testmedium lucht of stikstof, 20°C kamertemperatuur] | |